sztuka

wirtualna

4

4 Brand Solutions

Jesteśmy organizatorami wirtualnych eventów – wystawy malarstwa w galeriach VR. View on Art to jedno z pierwszych takich miejsc w internecie, które łączy wirtualną przestrzeń 3D i miejsce spotkań z prawdziwym Artystą.

Idąc tym śladem poszerzamy swoje usługi o wirtualne spacery w podstawie prawdziwych pomieszczeń. Jest to połączenie sferycznych panoram w interaktywny model 3D umożliwiające płynne przejścia po lokalu oraz nawiązywanie interakcji z obiektami.

Różnica pomiędzy  tymi modelami jest taka, że galerie VR są wykreowane przez architekta komputerowo, a spacery wirtualne odzwierciedlają prawdziwą przestrzeń. Obie można, ale nie trzeba, eksplorować z użyciem gogli VR. To sposób na  połączenie wystaw tradycyjnych z wirtualnymi i przeniesienie swojej działalności do internetu dając jej nieograniczone czasem i przestrzenią dodatkowe możliwości.

Fantomatyka w sztuce, to wizja, która właśnie się realizuje. W czasach pandemicznych rynek sztuki dostępnej online rzeczywiście wzrasta, ale również rynek wirtualnej rzeczywistości mocno poszybował w górę. Szacuje się, że będzie to wzrost na poziomie 13% rocznie dla VR i 20% dla AR/MR. Po te rozwiązania sięgają kolejne branże. Dziś jest to alternatywa wobec panującej sytuacji, ale nadchodząca zmiana nawyków znacznie umocni ten sektor.

galeria

VR

PROPOZYCJA DLA:

GALERIA VR W 4 KROKACH:

spacer

3D

Przeprowadzone badania naukowe udowadniają, że korzystanie z interaktywnych możliwości, np. wirtualnej rzeczywistości pomaga w lepszym zapamiętywaniu informacji niż zwykły przekaz online lub na papierze. Dlatego tak nieoceniany jest bezpośredni kontakt ze sztuką, a wirtualne spacery po miejscach sztuki poszerzają te możliwości w internecie.

PROPOZYCJA DLA:

SPACER 3D W 4 KROKACH: